banner30
Öne Çıkanlar Müdürlükten Çiftçilere Kayıt Uyarısı İpekyolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi Hizmete Açıldı Koyun Sürüsüne Daldı Covit-19 PCR Tanı Laboratuvarı hizmete başladı SOSYAL HİZMET BİNASI BÜYÜK ORANDA TAMAMLANDI

Bu haber kez okundu.

Belediye Temizlik Ekipleri Ulukent'te

Vatandaşların temiz ve sağlıklı bir çevrede yaşaması için çalışmalarını sürdüren Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Ulukent Mahallesi’nde kapsamlı temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Merkez Cami’nin İçi Ve Dışı Yıkandı

Ekipler ilk olarak mahalle içerisinde bulunan ve vatandaşların ibadetlerini yerine getirdiği Merkez Cami’nin iç ve dış mekanlarını yıkayarak hijyenik hale getirdi.

Daha sonra koronavirüs tedbirleri kapsamında Cami’nin tüm bölümleri dezenfekte edildi.

Çöp Konteynerlerinin Bakımı Yapıldı

Mahalle genelinde yer alan ve vatandaşların sıkça kullandığı çöp konteynerleri yıkanarak dezenfekte edildi.

Ayrıca kullanıma bağlı olarak yıpranan konteynerler bakım, onarım ve boyama işlemlerinin ardından yeni haliyle tekrar vatandaşların hizmetine sunuldu.

Çeşmeler ve Duraklar Dezenfekte Edildi

Gerçekleştirilen temizlik çalışmaları kapsamında mahalle içerisinde bulunan otobüs durakları ve çeşmeler buharlı araçlarla yıkanarak hijyenik hale getirildi.

Ayrıca mahalle ana arter ve sokakları, ekipler tarafından süpürülerek ilaçlı sularla yıkandı.

‘Başkanımız Şahin Şerifoğulları’na Teşekkür Ederiz’

Gerçekleştirilen temizlik çalışmasından dolayı duyduğu memnuniyetini dile getiren Ulukent Mahalle Muhtarı Ayhan Atlan, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür etti.

Elazığ Belediyesi’nin temizlik konusunda özverili bir şekilde çalıştığını belirten Ayhan Atlan; ‘Mahallemiz büyüyen ve gelişen bir mahalle konumundadır.

Belediyemizin başlatmış olduğu temizlik kampanyası kapsamında ekipler bugün Ulukent Mahallemizde. Belediyemiz temizlik konusunda özverili bir şekilde çalışıyor.

Bu anlamda Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları başta olmak üzere tüm Belediye ekibine teşekkür ediyorum’ dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol