banner30
Öne Çıkanlar MÜFTÜLÜK KÖŞESİ Vergi ödemelerinde süre uzatıldı DRAMA DEVAM! JANDARMA HAYVANLARI YALNIZ BIRAKMIYOR KILIÇDAROĞLU

Bu haber kez okundu.

Bir Grup Öğretmenden Anlamlı Etkinlik.

Elazığ Merkez İsmet Paşa İlkokulu sınıf öğretmenleri, emekli olan arkadaşlarına pandemik şartlarda da olsa, “bizim için değerlisiniz” diyerek; arkadaşlarını temsilen bir grup öğretmen, emekli olan arkadaşlarına, yaptıkları minik programla “Biz Eğitimciyiz, Hepimiz Biriz. Biz Bizim İçin Çok Ama Çok Değerliyiz.” Dediler.

Değerler erozyonunun yaşandığı bir süreçte, uzun bir süre birlikte çalıştığımız, emekli olan Edibe ÇİÇEK ve Nazan İNCE’ye, yarın da beraber olalım, bir teneffüslük de olsa kısa bir mola, bir dinlenme zamanı veriyoruz” diyerek, bu dinlenme arasında da kendi aralarında özelde hazırladıkları hediyelerini vererek, geçmişi yad ettiler.

Arkadaşlarını temsilen konuşan öğretmenlerimiz; “ Her geçen gün toplumda insana verilmesi gereken değerin, kaybedildiği bir süreçte, gençlerimize, çocuklarımıza doğru model olmalıyız.” Diyerek, doğru model olma hassasiyetlerini ifade ettiler.

Arkadaşlarını temsilen konuşan öğretmenlerimiz, “Biz yarınlarımızdan da mesulüz. Öncelikle kendimize de değer vermeliyiz. Emekli olan arkadaşlarımızla yarın da beraber olacağız.

Ancak, yarınlar için güzel anılar, hoş bir seda bırakmak amacıyla, dünü yâd ettik. Emekli olan arkadaşlarımıza yarınlar için güzellikler yaratalım istedik.” Dediler. Emekli olan, arkadaşlarınca alınan hediyelerini Okul Müdürünün elinden alan Edibe ÇİÇEK ve Nazan İNCE öğretmenlerimiz, kendilerini onurlandıran bu etkinlikten ötürü bütün arkadaşlarını temsil eden arkadaşlarına teşekkür ederken, duygusal anlar yaşadıklarını ifade ettiler.

Böylesi hassasiyet gösteren öğretmenlerimizi hassasiyetlerinden ötürü tebrik ediyor, emekli olan değerli öğretmenlerimiz Edibe ÇİÇEK ve Nazan İNCE’ye emeklilik hayatlarında sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyor, değerlerimizi böylesine yaşayan öğretmenlerimize “İyi ki varsınız” diyoruz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol