Öne Çıkanlar Dolandırıcılar Elazığ Emniyetinden Kaçamadı Alyamaç Kalorifer yakıtı (Fuel Oil 4) satın alınacaktır Ahmet Bektaş Bolu Cumhuriyet Başsavcılığına atandı İslam Dünyasının Gözbebeği Olan Şehirlerinden Biridir

Bu haber kez okundu.

Bu sessizlik neyin habercisi!

3.Lig 1. Grup Temsilcimiz Elazığspor’da olağanüstü genel kurul yaklaşırken resmî bir başkan adayı çıkmadı. Mevcut başkan Selçuk Öztürk'ün "tahtayı açamazsam aday olmayacağım" açıklamasının ardından gözler ilin yöneticilerine çevrilmiş durumda. 7 Ağustos Cumartesi günü ilk oturumu gerçekleştirilecek Olağanüstü Genel Kurul öncesi yaşanan belirsizlik taraftarları umutlarının her geçen gün tükenmesine neden oluyor.

ADAY YOKSA ÇOĞUNLUKTA YOK

Daha önceki kongrelerde olduğu gibi bu kongrede de kongre gününe kadar aday çıkmaması durumunda yeterli çoğunluk sağlanamayarak kongrenin 1 hafta ertelenmesi gündemde. İlk toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamayarak ertelenecek toplantı Elazığspor için zaman kaybına bir sonraki toplantıda ise başkanlığa birinin seçilmemesi 54 yıllık çınar için karanlık döneme girilmesine neden olacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol