Öne Çıkanlar Engelsiz Yaşam Merkezinin İhalesi Yapıldı Engelli Kardeşlerin Evleri Yandı Esnaf Kan Ağlıyor Erbaaspor-Elazığ Belediyespor Elazığlı Öğrenci Türkiye 5.si oldu

Bu haber kez okundu.

BULUT; "GÖRÜŞMENİN İLİMİZE HAYIRLAR GETİRMESİNİ DİLİYORUM"

AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, Elazığ'ın önemli sorun ve taleplerini ilettiklerini bildirdi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında milletvekilleri ile toplantı düzenlendi. AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Marmara Bölge Koordinatörü ve AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında düzenlenen toplantıya katıldılar.
Milletvekili Bulut ve Milletvekili Ağar, Elazığ’ın sorun ve taleplerini toplantıda Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ilettiler.

BULUT: DİLE GETİRMİŞ OLDUĞUMUZ BU GÖRÜŞMENİN İLİMİZE HAYIRLAR GETİRMESİNİ DİLİYORUM

Hem ülke siyaseti hem de kendi illeriyle ilgili sıkıntıları dile getirdiğini aktaran AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, “Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında milletvekili arkadaşlarımız ile bir araya geldik. Elazığ’ımızın sorun ve taleplerini de dile getirmiş olduğumuz bu görüşmenin ilimize hayırlar getirmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol