banner30
Öne Çıkanlar Lösemi Hastası Genç Kız Yardım Bekliyor Hava Limanı Bir Buçuk Ay Kapanacak Elazığ Emniyeti Çalışmalarıyla Göz Dolduruyor Jandarma Hırsızları Suçüstü Yakaladı İl Protokolü Aşure Dağıtımında

Bu haber kez okundu.

ÇORLU TSO HEYETİ ELAZIĞ’DA

Elazığ TSO Başkan Arslan, Elazığ TSO Meclis Toplantı Salonu’nda basına açık yapılan toplantının açılış konuşmasında,  Elazığ TSO, Elazığ ekonomisi ile  sanayisi hakkında bilgiler verdi Arslan, “Kardeş oda protokolünü, 2019 yılında Elazığ TSO heyeti olarak ziyaret ettiğimiz Çorlu’da imzaladığımız kardeş odamız Çorlu TSO Başkan ve heyetini bugün ilimizde ve odamızda ağırlamaktan çok büyük bir mutluluk duymaktayım. Çorlu TSO heyetiyle OSB’lerimizi, turizm mekanlarımızı, tarım ve hayvancılık alanlarını, su ürünleri potansiyelimiz olan Keban’ı ziyaret ederek, ilimizin her alanı hakkında detaylı bilgilendirmeler yapacağız. Bugün, yaklaşık iki saat sürecek olan ve profesyonellerimizin de katılımı ile akreditasyon değerlendirmesini gerçekleştirerek, her iki odanın karşılıklı iyi uygulamalarını değerlendirerek birbirimizden istifade edeceğiz. Son derece yararlı olacak olan bu toplantı sonrasında ise, işletme ziyaretlerimiz olacak. Ben, başkanımız şahsında tüm Çorlu TSO heyetine hoş geldiniz diyor, Elazığ programının her iki odaya da katkı sağlamasını temenni ediyorum” dedi.

“Elazığ TSO’ nun Hizmet Ve Çalışmalarını Hayranlıkla Takip Ediyoruz”

Akreditasyon değerlendirme toplantısı öncesinde açıklamda bulunan Çorlu TSO Başkanı İzzet Volkan ise değerlendirmesinde Elazığ TSO’nun hem deprem sonrası, hem de pandemi sürecindeki girişimlerini hayranlıkla takip ettiklerini ifade etti. Volkan, “Başkanımız Asilhan Arslan ile TOBB çatısı altında ICC gibi üç ayrı önemli çalışma heyetinde birlikte görev yapıyoruz. Hem oradaki yakın işbirliğimiz hem de her iki odamızın birlikte yakaladıkları uyum, her iki oda açısından da çok değerli olmuştur. Son olarak müşterek hazırladığımız AB Projemiz ön elemeyi geçti. İnşallah neticelenir ise; hem Elazığ hem de Çorlu iş dünyası için ,özellikle ara eleman hususunda önemli bir çalışmayı müşterek yürüteceğiz. Asilhan Başkanımızın da altını çizdiği gibi; akreditasyon sistemi içerisinde, her iki oda da çok önemli işler yapıyor. Karşılıklı olarak deneyim paylaşımları bizlere değer katacaktır. Deprem sürecinde her zaman Başkanımızın ve Elazığ’ın yanın da yer aldık. Sonrasında başlayan pandemi ile birlikte çok önce planladığımız Elazığ ziyaretini maalesef hep ertelemek zorunda kaldık. Nasip bugüneymiş. Ben, son derece keyifli ve yararlı geçeceğine inandığım Elazığ programı için, bizlere gönlünü açan tüm Elazığ TSO Yönetimi’ne ve profesyonellerine sonsuz teşekkür ediyor, Elazığ iş dünyası ve tüm halkına bir kez daha deprem felaketi nedeniyle başsağlığı ve geçmiş olsun mesajlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol