Öne Çıkanlar Bir Ev Yangında Kullanılamaz Hale Geldi FIRAT ÜNİVERSİTESİ GENEL SEKRETERLİĞİNE PROF. DR. SİNAN AKPINAR ATANDI Beklenen Yağış Geliyor SIKINTILAR BİTMİYOR Elazığ 3

Bu haber kez okundu.

Eğitimciler Kan Bağışında Bulundu

Türk Kızılay Şubesince öğretmen evi önünde kurulan kan aracında gerçekleştirilen programda, İmam hatip lisesi mezunları, mensupları ve öğretmenler yeni tip korona virüs (Kovid-19) tedbirlerine dikkat ederek kan verdi.

Millî Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk‘ün de kan verdiği etkinlikte, Kovid-19 döneminde kan stoklarında azalma olan Kızılay’a kan bağışı desteği verildi.

"TÜM VATANDAŞLARIMIZI DA KIZILAY’A KAN VERMEYE DAVET EDİYORUZ"

Kovid-19 salgını döneminde kan bağışında bulunmanın önemli olduğunu dile getiren Gürtürk; "Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğü’nün başlatmış olduğu 'İyilik Kanımızda Var' projesi kapsamında İmam Hatip okullarımızın yönetici ve öğretmenleri, mezunları ve ÖNDER ile birlikte bugün kan vermek için bir araya geldik. Bu süreçte özellikle ihtiyacın yoğun olduğu bu zamanda kan ve plazmaya ihtiyacı olan vatandaşlarımıza katkı ve destek sunmak için buradayız.

Bugün burada kanların bir hayat kurtaracağının bilincinde olarak tüm vatandaşlarımızı da Kızılay’a kan vermeye davet ediyoruz.

 İçinden geçtiğimiz zorlu süreç nedeni ile öğretmenlerimiz belirli aralıklarla gelip bu kampanyamıza destek vermeye devam edecekler. Benim tüm vatandaşlarımızdan isteğim özellikle bu süreçte maske mesafe, temizlik kurallarına uymaları ve bu salgından tez zamanda kurtulmamız.

Ben etkinliğimize destek veren tüm eğitimcilerimize ve ÖNDER’e bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol