Öne Çıkanlar PTT Merkez Binası Tadilata Alındı 50 BİN ADET GÜMRÜK KAÇAĞI MAKARON ELE GEÇİRDİ. KURUMLAR UYURKEN! Deprem Bölgesinde Fiilen Çalışan Memurlara 6 Ay Tazminat Ödenecek 2020 Bitti

Bu haber kez okundu.

ELAZIĞ'A YENİ POLİGON

Çok uzun dönemdir atıcılık ve avcılık sporu camiasının büyük bir heyecanla beklediği Elazığ Trap Skeet Atış Poligonu projesinin yer tahsisi işlemi tamamlandı.

İlimizde Trap Skeet Atış Poligonu yapılması amacıyla Merkez Yukarı Demirtaş Köyü'nde 78.000 m2 yüzölçümlü arazi Milli Emlak Genel Müdürlüğü'nün 03.03.2022 tarihli olurları ile Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne tahsis edildi.

Konuyla ilgili sosyal medya hesaplarından bir paylaşım yapan Başkan Yıldırım; "Nezih ve standartlara uygun sosyal donatıları mevcut bir yaşam merkezi durumundaki ilimizi modern bir atış poligonuna kavuşturma hedefimiz hamd olsun gerçekleşiyor. Yer tahsisi yapılan poligonun atıcılık ve avcılığa gönül vermiş vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyor, bu konuda desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler:
ELAZIĞA YENİ POLİGON

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol