Öne Çıkanlar İŞKUR ve Fırat Üniversitesi Arasında Protokol İmzalandı Öğretmenler ve Okul Çalışanlarına Aşı Yapılacak DEVA Partisinde İl Başkanı Görevden Alındı Geleceğe Nefes Kampanyasına En Az Bağış Yapan 2. İl Oldu Başkan Şerifoğulları Sağlık Durumuyla İlgili Açıklama Yaptı

Bu haber kez okundu.

Elazığ Belediyesi'nden Yoğun Mesai

Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler, park ve bahçelerde başlatılan peyzaj ve bakım-onarım çalışmalarının yanı sıra yeşil alanların iyileştirilmesi, ağaç ve bitki dikimi, ağaç budama, bitkilerin mevsimlik bakımı ve çevre düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.

DOĞUKENT MAHALLESİ’NDE AĞAÇ BUDAMA ÇALIŞMASI YAPILDI

Ekipler bu kapsamda Doğukent Mahallesinde ağaçların gelişimlerini kuvvetlendirip sağlıklı kılmak ve ağaçların yenilenmesi amacıyla ağaç budama çalışması gerçekleştirdi. Ekipler ayrıca mahalle içerisinde yer alan oyun park alanlarında kapsamlı temizlik çalışması ve oyun gruplarının bakım-onarımını yaptı.

KÜLTÜRPARK’TA YOĞUN ÇALIŞMA

Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler, bünyesinde bir çok sosyal tesis ve sosyal yaşam alanlarını barındıran ve vatandaşların özellikle yaz aylarında yoğun bir şekilde ziyaret ederek vakit geçirdikleri Kültürpark’ta hummalı bir çalışma gerçekleştirdi.

Bu doğrultuda alan içerisinde bulunan çiçek ve ağaçların daha kolay ve sağlıklı büyümeleri için yabani ot temizliği yapılırken belirlenen boş alanlara ise ağaç dikimi gerçekleştirildi.

Ekipler yerleşke içerisinde bulunan Kültürpark Cami, Dünya ve Türk Mutfağının yıpranan dış cephe ahşap kaplamalarının ise bakım-onarımını yaparak güzel bir görünüme kavuşturdu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol