Öne Çıkanlar Özçelik Soykırım İftirasını Nutuk İle Kınadı Diyet ve Obezite Polikliniği Hizmetlerine Devam Ediyor Küçükay Ailesinin Acı Günü En Güzel Övgüleri Hak Etmektedir Ahmet Bektaş Bolu Cumhuriyet Başsavcılığına atandı

Bu haber kez okundu.

Erol HARSİAD’ı Anlattı

Başkan Erol’u ziyareti sırasında gazetemiz genel yayın yönetmeni Nafiz Koca tarafından ağırlandı.

Ziyaretten dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu ifade eden Erol, “ Misafirperverliği dolayısıyla ilimizin duayen ismi Nafiz Koca Hocama çok teşekkür ediyorum” dedi

“İşbirliğinin Arttırılması, HARSİAD’ın Temel Amacıdır”

  Dernekleri ile ilgili olarak da değerlendirmelerde bulunan Erol, “ HARSİAD Elazığlıların ihtiyaç duyduğu aktif bir işadamı kuruluşudur. 2021 yılında orta ve büyük ölçekli işletmelere sahip Elazığlı iş adamlarının girişimiyle kurulmuş bir dernektir. Merkezi Elazığ’dadır. Elazığlı iş adamları arasında ekonomik ilişkilerin teşvik edilmesi, işbirliğinin arttırılması, HARSİAD’ın temel amacıdır.

HARSİAD, Elazığ ve Elazığlıların ekonomik, sosyal, siyasal ve kültürel gelişimine katkıda bulunmayı kendine bir görev addetmektedir.

Elazığ başta olmak üzere ülkemiz için fayda sağlayacak her türlü ekonomik, sosyal ve projenin oluşturulması, geliştirilmesi ve hayata geçirilmesinde aktif rol almayı istemektedir. ”dedi

“HARSİAD Sosyal Alanda Paylaşmayı Siyasal Alanda Uzlaşmayı İlke Edinmiştir”

HARSİAD ’ın amaçlarını açıklayan Erol, “HARSİAD, Elazığlı iş adamları arasında ekonomik ilişkilerin teşvik edilmesi, işbirliğinin artırılmasını amaçlıyor.

HARSİAD, Elazığlı iş adamlarını temsil eden en güçlü yerel iktisadi kuruluştur. İlimiz ve ülkemizin kalkınmasında iş adamlarımıza öncülük etmeyi, ortak çaba ve gücü organize etmeyi, bölgemiz insanın ve çevresinin gelişmesine katkıda bulunmayı, sorunlarına ortak olmayı, çözüm yolları üretmeyi ve yol göstermeyi amaç edinmiştir.

Bunu gerçekleştirebilmek için ortak gücün, kolektif birlikteliğin oluşturulması ve yaygınlaştırılması yönünde faaliyetler üretmekte ve yürütmektedir.

Ayrıca HARSİAD, şehrimiz, bölgemiz ve ülkemiz için yarar getirecek her türlü ekonomik ve sosyal projenin oluşturulması ve geliştirilmesinde, aktif rol üstlenen bir kurum olmayı hedeflemektedir.

Bu sebeple şehrimizi, insanımızı etkileyen, yöneten ve onlar adına karar veren her kişi ve kurumla ilişkiler geliştirmeyi ve sürdürmeyi arzu ediyor. 

HARSİAD ekonomik alanda iş birliğini, sosyal alanda paylaşmayı, siyasal alanda uzlaşmayı ilke edinmiştir.

HARSİAD yüksek ahlak sahibi, dürüst, çalışkan, yeniliklere ve iş birliğine açık olmayı ilke edinmiştir.

Derneğin şeffaflığı ve demokrasiyi temel alan yaklaşımı ilişkilerde saygıyı, davranışlarda olgunluk ve tutarlılığı, iş birliğinde uyum ve hakça paylaşımı öngörmektedir.” ifadelerini kullandı

Anahtar Kelimeler:
Erol HARSİAD’ı Anlattı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol