Öne Çıkanlar Dolandırıcılar Elazığ Emniyetinden Kaçamadı Alyamaç Kalorifer yakıtı (Fuel Oil 4) satın alınacaktır Ahmet Bektaş Bolu Cumhuriyet Başsavcılığına atandı İslam Dünyasının Gözbebeği Olan Şehirlerinden Biridir

Bu haber kez okundu.

Esnaflar Çelik’e Devam Dedi

Elazığ Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi genel kurulu yapıldı. Fikret Çelik ve Ahmet Doğan ile gidilen genel kurulda, mevcut başkan Fikret Çelik, rakibine tarihi bir far atarak yeniden başkan oldu.

 Açık oylama ile yapılan seçimlerin ardından,  Elazığ Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu belirlendi. Elazığ Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu  şu isimlerden oluştu:

 Asil Üyeler: 1 - Fikret Çelik

 2 - Erdoğan Özatlı

 3 - Tamer Tuncer

 4 - Ömer Faruk Öztürk

 5 - Selami Pala

Yedek Üyeler

1 - Turgay Deveci

 2 - Mikail Karaca

 3 - Mahmut Güler

4 - Erhan Tutar

5 - Rıdvan Ayar

 Denetim Kurulu Asil Üyeler

1 - Leyla Yıldırım

2 - Yaşar Solmaz

Denetim Kurulu Yedek Üyeler

1 - Hakan Tuğ

 2 - Deniz Günhan
 

“Allah Hepinizden Razı Olsun”

 Sonucun açıklanmasının ardından,  zafer konuşması yapan Fikret Çelik, bütün esnaflara teşekkür etti. Çelik “ Allah, hepinizden razı olsun. Hepiniz, sağ olun, var olun. Hepinize teşekkür ediyorum. Kapım, her zaman olduğu gibi, bundan sonra da hepinize açıktır. ” dedi.  Başkan Çelik, konuşmasının ardından tebrikleri kabul etti. Kongreye katılan esnaflar, Çelik’i tebrik etmek için adeta, bir birleriyle yarıştılar.


 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol