Öne Çıkanlar İŞKUR ve Fırat Üniversitesi Arasında Protokol İmzalandı Öğretmenler ve Okul Çalışanlarına Aşı Yapılacak DEVA Partisinde İl Başkanı Görevden Alındı Geleceğe Nefes Kampanyasına En Az Bağış Yapan 2. İl Oldu Başkan Şerifoğulları Sağlık Durumuyla İlgili Açıklama Yaptı

Bu haber kez okundu.

F Ü’NDE “YUNUS EMRE VE TÜRKÇE” ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ.

Düzenlenen etkinliğe Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş; Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bilal Üstündağ, Prof. Dr. Soner Özgen, Prof. Dr. Mehmet Yılmaz; Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Başkan Yardımcısı Abdulhadi Turus,Yunus Emre Ensti̇tüsü Türkçe Eğitim Müdürü Prof. Dr. Yavuz Kartallıoğlu, Türkiye Maarif Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Prof. Dr. Cihad Demirli, Türk Dil Kurumu Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Feyzi Ersoy, Fırat Üniversitesi TÖMER Müdürü Doç. Dr. Süleyman Kaan Yalçın ve üniversitede eğitim gören uluslararası öğrenciler ile ilgili birim temsilcileri katıldı.

“Yunus Emre ve Türkçe” etkinliğinde TÖMER ile ilgili bilgilendirme sunumunun yanı sıra YTB’li öğrenciler tarafından Yunus Emre şiirleri okundu.

Programda ayrıca Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş tarafından YTB’li öğrencilere teşekkür belgesi ve çeşitli hediyeler verildi.

E-Mail: basin@firat.edu.tr  Tel: (0424) 237 00 00 Dahili: 8681 Sosyal Medya Hesapları: Twitter: firatresmihesap  Instagram: firatresmihesap Facebook: frtbasinyayin

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol