Öne Çıkanlar ELAZIĞ KOVANCILAR DA YAŞAYAN POLONYA VATANDAŞI 2020-2021 AV SEZONU SONA ERDİ MİRCAN DERESİ ISLAH EDİLDİ Başkan Yıldırım 24 Ocak depremini unutmadı AKARYAKIT İSTASYONLARI ZOR DURUMDA

Bu haber kez okundu.

FIRAT ÜNİVERSİTESİ KADIN KOLLARI İFTARDA DA ÖĞRENCİLERİ UNUTMADI

Üniversite Evinde öğrenciler iftar yemeğinde bir araya geldi. Yemek programına öğrencilerin ilgisi yoğun olurken, Fırat Üniversitesi Kadın Kolları Başkanı Hülya Göktaş ile yönetim kurulu üyeleri öğrencileri iftarda yalnız bırakmadı.

Daha önce sınav zamanı kütüphanede öğrencilere ikramlarda bulunan Fırat Üniversitesi Kadın Kolları Ramazan ayında da öğrencileri unutmadı.

Bir anne şefkati ile öğrencilerin her daim yanında olan Kadın Kolları Başkanı Hülya Göktaş İftar öncesi öğrencilerin yemeklerini elleriyle dağıttı.

Öğrencilerle birlikte iftar yapan Kadın Kolları Başkanı Hülya Göktaş, “Böyle mübarek ve güzel bir günde bir araya gelmek bize mutluluk verdi. Ramazan ayının ruhuna uygun olarak bu infak ayında iyiliği, kardeşliği ve paylaşmayı çoğaltmayı amaçlıyoruz” dedi.

Düzenlenen iftar yemeği programına, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ebru Akpınar, Fırat Üniversitesi Kadın Kolları Başkanı Hülya Göktaş, Yönetim kurulu üyeleri akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol