Öne Çıkanlar Sigaradan İki Yılda 112 Milyar TL ÖTV Geldi Son Bir Haftada 14 Şahıs Tutuklandı Sağlık Çalışanlarından Konvoylu Çağrı Milletvekili Bulut Elektrik ve Doğalgaz Faturaları 3 Ay Daha Ertelendi

Bu haber kez okundu.

FIRAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. GÖKTAŞ, ÖĞRENCİLERİN EVLERİNE BAYRAM ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Fırat Üniversitesi Mühendislik, Tıp ve Veteriner Fakültelerinin birincilerine bayram ziyareti gerçekleştirdi.

Mühendislik Fakültesi birincisi Nuray Yüksel, Tıp Fakültesi birincisi Hatice Kübra Karataş ve Veteriner Fakültesi birincisi Muhammed Efdal Gültekin’i ve ailelerini evlerinde ziyaret eden Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, öğrencilerin başarılarının devamını dilerken ailelerini de bu başarıdaki katkılarından dolayı kutladı.

Bayramların önemine vurgu yapan Rektör Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, “pandemi nedeniyle öğrencilerimiz bir süredir üniversiteden uzakta eğitim görüyorlar.

Bu ziyaretlerle hem onların başarılarını bir kez daha tebrik ettik hem de öğrencilerimiz ve kıymetli aileleriyle sohbet etme imkanını yakaladık.

Öğrencilerimize ve ailelerine üniversitemizin kapıları her zaman açık. Biz birlikte büyük ve güçlü bir aileyiz” ifadelerini kullandı. 

Gerçekleştirilen bayram ziyareti nedeniyle öğrenciler ve aileleri de mutlu olduklarını belirterek, “Rektörümüz Prof. Dr. Fahrettin Göktaş’ı evimizde ağırlamanın mutluluğunu yaşadık. Kendisi bu ince düşüncesi ve nazik ziyaretiyle bizleri onurlandırdı.

Rektörümüze ve ekibine başarılar diliyoruz” dediler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol