banner30
Öne Çıkanlar Lösemi Hastası Genç Kız Yardım Bekliyor Hava Limanı Bir Buçuk Ay Kapanacak Elazığ Emniyeti Çalışmalarıyla Göz Dolduruyor Jandarma Hırsızları Suçüstü Yakaladı İl Protokolü Aşure Dağıtımında

Bu haber kez okundu.

FIRAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. GÖKTAŞ, TEKNOFEST’TE BAŞARI SAĞLAYAN TAKIMLARI AĞIRLADI

Sosyal Merkezde düzenlenen programa, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Suat Öztürk ve yönetimi, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bilal Üstündağ, Prof. Dr. Soner Özgen, Prof. Dr. Mehmet Yılmaz, Genel Sekreter Prof. Dr. Sinan Akpınar, TEKNOFEST 2021’de başarı sağlayan takımların akademisyenleri ve öğrencileri katıldı.

Programda bir konuşma yapan Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, TEKNOFEST’in üniversite öğrencilerinin teknolojiyi takip etmelerine fırsat vermesi ve tatlı bir rekabet ortamı sağlaması açısından önemli bir etkinlik olduğunu söyledi.

Üniversite bünyesinde oluşturulan projeler, Organize Sanayi Bölgesi İnovasyon Merkezi işbirliği ile oluşturulan projeler ve İpekyolu gençlik merkezinde yapılan Elazığ Belediyesi’nin işbirliği ile gerçekleştirilen projelerle TEKNOFEST 2021’de başarılı sonuçlar aldıklarını ifade eden Rektör Prof. Dr. Göktaş, “Üniversite olarak son yıllarda hepimizi gururlandıracak ödüller alıyoruz. TEKNOFEST 2021’de başarılı sonuçlar alan öğrencilerimizi, onlara danışmanlık yapan hocalarımızı yürekten kutluyorum” dedi.

Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Suat Öztürk ise, Üniversitesi sanayi işbirliğine yönetim olarak büyük destekler sağladıklarını ve önemsediklerini belirterek, TEKNOFEST gibi önemli etkinliklerde Elazığ olarak yerlerini aldıklarını, alınan başarıdan dolayı da öğrencileri ve öğretim üyelerini kutladığını söyledi.

Konuşmaların ardından TEKNOFEST 2021’de dereceye giren takımlara Rektör Prof. Dr. Fahrettin Göktaş ve Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Suat Öztürk tarafından çeşitli hediye verildi.

E-Mail: basin@firat.edu.tr  Tel: (0424) 237 00 00 Dahili: 8681 Sosyal Medya Hesapları: Twitter: firatresmihesap  Instagram: firatresmihesap

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol