Öne Çıkanlar PTT Merkez Binası Tadilata Alındı 50 BİN ADET GÜMRÜK KAÇAĞI MAKARON ELE GEÇİRDİ. KURUMLAR UYURKEN! Deprem Bölgesinde Fiilen Çalışan Memurlara 6 Ay Tazminat Ödenecek 2020 Bitti

Bu haber kez okundu.

İL GENEL MECLİSİ MART AYI OTURUMLARI TAMAMLANDI

Gündem maddesi ile ilgili söz alan CHP Karakoçan Meclis Üyesi Mahmut Okçuoğlu, Ağın ve Alacakaya İlçe Müdürlüklerine personel alımı ile ilgili açıklama yaptı. Okçuoğlu’na cevap Arge Komisyonu Üyesi Sadık Uyanık’tan geldi.

Meclis üyeleri tarafından görüşülen gündem maddesi oy çokluğu ile kabul edildi. Meclis üyelerinin ikinci gündemini ise Hankedi sınırları içerisinde yapımına başlanılan Polis Okulu ile ilgili imar ve Bayındırlık Komisyonu tarafından hazırlanan inceleme raporu oluşturdu.

Meclis üyelerinin görüşlerini bildirmesinin ardından oylamaya sunulan rapor oy birliği ile meclisten geçti. Dilek ve temenniler sırasında söz alan MHP Meclis Üyesi Osman Dilek ve Meclis Başkanı İbrahim Şerbet arasında ise soğuk rüzgarlar esti.

Dilek konuşmasında İlçe il özel idarelerinin kapatılması ve Hankendi’de yapılacak olan polis okulu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Dilek’e cevap AK Parti Meclis Üyesi Hasan Ertuğrul Kar’dan geldi. Meclis üyelerinin konuşmasının ardından Meclis Başkanı İbrahim Şerbet isim vermeden, Meclis Üyesi Dilek’i eleştirdi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol