Öne Çıkanlar Gönüllü Gençler Depremzede Çocukların Yüzünü Güldürdü İHH SOĞUK SAVAŞIN İZLERİNİ SİLİYOR! İlhan: İzzetpaşa Camiinin Yeniden İbadete Açılması En Önemli Misyonumuzdur HEDEFİMİZ EN AZ İKİ VEKİL Elazığda Trafik Kazası: 1 Ölü

Bu haber kez okundu.

Or: "Basın Her Türlü Taktiri Hak Etmektedir"

Başkan Or, yaptığı açıklamada, " Demokrasinin ayrılmaz bir unsuru olan medyanın, sağlıklı bir kamuoyu oluşmasında hayati bir önemi vardır.

 Basının demokratik hak ve özgürlükler çerçevesinde ifa ettiği bu hizmet her türlü taktiri hak etmektedir.

Görevlerini layıkıyla yerine getiren basın mensuplarımızın, şartlarının iyileştirilmesine yönelik adımların biran önce hayata geçirilmesi şarttır. Saat ve gün kavramı olmadan gece gündüz çalışan, her türlü zorlu mücadelenin içinde haber ulaştırma görevini yerine getiren, mesleğin yılmaz bekçileri gazetecilerimiz iyi ki varsınız.

Bazen bir fotoğraf karesi için saatlerce en doğru anı bekleyen, bir satırlık haberle hayatlara umut olan kıymetli haber emekçilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü tebrik ediyor,görevlerini yaparken hayatlarını kaybeden basın çalışanı arkadaşlarımızı rahmetle anıyor, tüm gazeteci arkadaşlarımıza sevgi ve selamlarımı iletiyorum." dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol