Öne Çıkanlar Bir Ev Yangında Kullanılamaz Hale Geldi FIRAT ÜNİVERSİTESİ GENEL SEKRETERLİĞİNE PROF. DR. SİNAN AKPINAR ATANDI Beklenen Yağış Geliyor SIKINTILAR BİTMİYOR Elazığ 3

Bu haber kez okundu.

ÖZEL EĞİTİM REHABİLİTASYON MERKEZLERİ AYAKTA KALMALI…

Özel Eğitim Kurumları Federasyonu ülke genelinde siyasi partilerden destek talep etmektedir.

Küresel boyutta yaşanan pandemi sürecinde Özel Eğitim Kurumlarında da bir takım zorluklar meydana getirmiştir. Yerel bazda da ilimiz Elazığ’da yaşanan deprem felaketinin açtığı yara henüz sarılamamışken pandemi süreci bu zorlukları katlayarak artırmıştır.

Özel Eğitim Kurumlarında öğrenci devamsızlığı nedeniyle ortaya çıkan ödenek tablosunun azalması neticesinde maaş, kira ve servis ücretlerinin karşılanması hususunda zorluklar meydana gelmektedir.

Özel Eğitim Kurumları Derneği Federasyon Başkanı ve üyelerin yapmış olduğu çalışmada 2020/2021 bütçesinden ücret iyileştirilmesi ve servis ücretlerinin ödenmesi durumunda yaşanan zorlukların bir nebze hafifleteceğini ön gördüler.

Bu bağlamda Özel Eğitim Kurumları Derneği Federasyonu Elazığ il başkanlığının hazırlamış olduğu çalışma dosyası Ak parti Elazığ il başkanı Sayın Yıldırım’a takdim edilmiştir.

Özel Eğitim Kurumları Federasyonu Elazığ İl Başkanı Fasih Karakaya ve Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Emrem Elazığ Ak Parti İl Başkanımızın göstermiş olduğu pozitif tutum ve alakası nedeni ile memnuniyetlerini dile getirerek Sayın Şerafettin Yıldırım’a teşekkürlerini ilettiler.

Fasih Karakaya

         Özel Eğitim Kurumları Derneği Federasyonu

Elazığ İl Başkanı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol