Öne Çıkanlar BALIKÇI TEZGÂHLARINDA KÖPEK BALIĞI ELAZIGSPOR TARAFTAR GRUPLARINDAN ORTAK BASIN BILDIRISI 5 Cenaze 4 Tabut Teknik sorumlu Önder Çınar ile karşılıklı olarak yollar ayrıldı Azim ve Kararlılıkla Çalışmalarımızı Sürdürüyoruz

Bu haber kez okundu.

Rektör Göktaş Anabilim Dallarını Ziyaret Etti

Hastanedeki eksikliklerin giderilmesi ve çözümleri noktasında öğretim üyeleriyle görüş alışverişinde bulunan Rektör Prof. Dr. Fahrettin Göktaş,  Anestezi, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göğüs Cerrahisi, Kalp Damar Cerrahisi, Psikiyatri, Kulak Burun Boğaz, Göğüs Hastalıkları, Nöroloji, Göz, Üroloji, Çocuk Cerrahisi, Patoloji, Ortopedi ve Plastik Cerrahi Anabilim Dalları’nı ziyaret etti.

Ziyaretler Devam Edecek

Fırat Üniversitesi’nden Rektör Göktaş’ın ziyareti ile ilgili olarak yapılan açıklamada Göktaş’ın önümüzdeki günlerde de anabilim dalı ziyaretlerine devam edeceği vurgulandı.  

Rektör Prof. Dr. Göktaş’a ziyaretleri sırasında , Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bilal Üstündağ, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Metin Kaya Gürgöze ve Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İrfan Kaygusuz eşlik etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol