Öne Çıkanlar Bir Ev Yangında Kullanılamaz Hale Geldi FIRAT ÜNİVERSİTESİ GENEL SEKRETERLİĞİNE PROF. DR. SİNAN AKPINAR ATANDI Beklenen Yağış Geliyor SIKINTILAR BİTMİYOR Elazığ İl Müftülüğü

Bu haber kez okundu.

Şanlıurfa TSO Başkanı Elazığ OSB Tasarım ve İnovasyon Merkezini Ziyaret Etti

Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İ.Halil Petek söyledi.

Petek; "Böyle bir tesisin Elazığ’a kazandırılması gerçekten mükemmel ve olağanüstü. Bizler de bugün burada incelemelerde bulunduk ve sanayiciler için ne kadar önemli olduğunu yerinde tespit etmiş olduk.

Gelecekte Savunma Sanayi için gerçekleştirilecek projelerinde burada hayat bulacağına yürekten inanıyorum. Böyle bir merkezi Şanlıurfa’ya kazandırmak için elimizden geleni yapacağız. Bugün burada bizleri misafir eden Elazığ OSB Yönetimine çok teşekkür ederiz" dedi.

OSB Yönetim Kurulu Başkan vekili Muhyeddin Kaya yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Burada faaliyete geçirmiş olduğumuz Elazığ OSB ve Tasarım ve İnovasyon Merkezimizin kapısı hem iş konusunda hem de fikir alışverişi yapmakta herkese açıktır.

Ayrıca geçenlerde vefat eden kardeşim Rıfat Kaya için taziye dileklerinde bulunan Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İ.Halil Petek, Elazığ Jandarma Alay Komutanı Albay Ali Yıldız’a çok teşekkür ediyorum” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol