Öne Çıkanlar Kısmi Kapanma Genelgesi Yayınlandı Personele KBRN Eğitimi Verdi Bitki Koruma Ürünleri Uygulama Yetki Belgesi Eğitimi Verildi Dijitalleşmesi İçin İşbirliği Protokolü 100 Yıl Yıkıcı Bir Deprem Beklenmiyor

Bu haber kez okundu.

Şehit Yazıcıoğlu Şehadetinin 12 Yılında Yad Ediliyor

Büyük Birlik Partisi Elazığ  İl Başkanı Emrah Aktağlı yaptığı yazılı basın açıklamasında 25 mart 2009 tarihinde helikopterinin düşmesi sonucunda hayatını kaybeden şehit liderimiz rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’na ve onun yol arkadaşları dava arkadaşlarımız Erhan Üstündağ  , Yüksel Yancı , Murat Çetinkaya  ve İsmail Güneşe cenabı Allahtan rahmet diliyorum ruhları şad olsun mekanları cennet olsun.

Camia olarak başta genel başkanımız Mustafa Destici olmak üzere rahmetli şehit liderimiz ve dava arkadaşlarımızın kaybıyla sonuçlanan hadiseyle ilgili hukuki süreci kararlılıkla ısrarla bir an bile tereddüt etmeden geriye bir adım bile atmadan takip ettik ediyoruz ve etmeye devam edeceğiz. Hukuktan ayrılmayacağız ama hiçbir hesabı da yine Allah’ın izniyle ahirete bırakmayacağız.

Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu iyi bir insan iyi bir Müslüman iyi bir devlet adamıydı. Milletine ve onun değerlerine aşkla bağlı bir vatan evladıydı millete, millet iradesine ve milletin güvenliğine yönelik bir tehditle karşı karşıya geldiğimizde milletimizin aklına hep onun gelmesini onun adının telaffuz edilmesini milletimizin yüksek duygusunun bir tezahürü olarak görüyoruz.

12 Eylül 1980 de 28 Şubat 1997 de ve 27 Nisan 2007 tarihlerinde korkmadı tereddüt etmedi çekinmedi bana ne olur diye düşünmedi geriye tek bir adım bile atmadı milletin, milletin değerlerinin, millet iradesinin yanında durdu cesur inançlı dürüst ahlaklı ve vatanseverdi. Türk milleti ve ülkücü hareket için çok önemli bir kişilik ve rol model olduğu muhakkaktır 1980 li yılların sonundan itibaren Türk siyasetinin en önemli aktörlerinden biri oldu siyasetçi kimliği ve kişiliği ile Türkiye’nin sosyal ve siyasi hayatının üzerinde önemli tesirleri olmuştur hiçbir zaman arkasında küresel emperyalist güçler yada siyaset mühendisleri ile siyaset yapan biri değildi. Milleti ile birlikte siyaset ve ittifak yapan bir dava, siyaset ve gönül adamıydı Muhsin başkan milletimizin başı sıkıştığı zaman durun bakalım Muhsin Yazıcıoğlu ne söyleyecek diye dönüp baktığı bir devlet adamıydı. Anadolu kıtasına yaydığı tohumun bugün yeşerdiğini görmekteyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle bir kez daha şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu ve tüm şehitlerimize yüce Allahtan rahmet diliyor mekanlarının cennet olmasını niyaz ediyorum.

Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu ve Şehitlerimiz için 25.03.2021 tarihinde akşam namazı sonrasında Bölge camisinde okunacak olan kuranı kerim tilaveti ve mevlidi şerife tüm hemşerilerimizi davet ediyoruz. 

                                                                                                        

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol