banner30
Öne Çıkanlar Gözetim Tetkiki Tamamlandı AFAD Kura Tarihini Açıkladı Teslim Olan Örgüt Mensubu Sayısı 176ya Yükseldi Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi MHP SAHAYA İNDİ

Bu haber kez okundu.

ŞERİFOĞULLARI ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Başkan Şerifoğulları, mesajında şunları kaydetti:


“Edirne'den,  Kars'a vatanımızın dört bir yanında,  her türlü koşullar altında özveriyle geleceğimizi inşa eden kıymetli öğretmenlerimizin,  24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.


İlk emri "oku" olan bir dinin mensupları olan bizler için öğretmenlik; müstesna bir önem taşımaktadır.


Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller yetiştiren öğretmenlerimize emekleri ve fedakarlıkları için şükran borçluyuz.

Öğretmenlerimizin bilimin ışığında yetiştireceği, tarihini, kültürünü, medeniyetini tanıyan ve sahip çıkan nesillerle daha güçlü yarınlara ulaşacağız.


Geleceğimize yön veren, medeniyetimizin inşasında, temel yapı taşlarından olan öğretmenlerimizin, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor, başta şehit olmuş öğretmenlerimiz olmak üzere ebediyete irtihal eden tüm öğretmenlerimizi saygı ve rahmetle anıyorum.”

 

Elazığ Belediyesi’nden Öğretmenler Günü’ne Özel Program


Elazığ Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında, öğretmenler için bir program hazırlandı.

Öğretmenler Günü Özel Programı, 24 Kasım Çarşamba günü saat 19.00’da Kral Palace Konferans Salonu'nda düzenlenecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol