banner28
banner29
Öne Çıkanlar BALIK: YARALARIMIZIN BÜYÜK KISMINI SARDIK Dev Yatırım Su Sızdırıyor Ergen: Jandarma Karakolu Yol Kontrolü ile Değil Şehir Yeni Bulvarlar Kazanıyor Müslümanların önüne açılmış bir fırsat kapısıdır

Bu haber kez okundu.

Şerifoğulları’ndan Yoğun Tempo

Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın ziyaretlerinin ilk durağı Elazığ Şizofreni ve Dayanışma Derneği oldu. Dernek başkanı Çiçek Tutuş ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen başkan Şerifoğulları, dernek çalışmalarının yanı sıra çalışmalarına başlanan ve Portekiz'de bulunan Associaçao de Paralisia Cerebral de Coimbra ortaklığıyla hibe desteği alan "Engelliliği Görünür Kıl" projesi ile ilgili bilgiler aldı.

‘Engelli Vatandaşlarımızın Her Zaman Yanındayız’

Daha sonra Türkiye Sakatlar Derneği Elazığ Şubesi’ni ziyaret eden Şerifoğulları, şube başkanı Metin Fırat ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Türkiye Sakatlar Derneği Elazığ Şubesi’nin faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgiler alan Şerifoğulları; ‘Engelli vatandaşlarımızın her zaman yanındayız. Elazığ Belediyesi olarak, engelsiz bir yaşamın mümkün olacağı bir şehir için durmadan yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz. Bu doğrultuda inşaat çalışmaları devam eden ve Haziran ayı sonunda hizmete sunacağımız Engelsiz Yaşam Merkezi ile birlikte, engelli kardeşlerimiz yaşam kalitelerinin artacağı ve sosyal yaşama katılarak sosyalleşebilecekleri yeni bir yaşam alanına kavuşacaklar.’ dedi.

Başkan Şerifoğlları, Esnafın Sorun ve Taleplerini Dinledi

Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, son olarak Çarşı Mahallesi'ni ziyaret ederek Saray Cami çevresindeki esnaflarla bir araya geldi. Esnafları tek tek gezerek hayırlı işler temennisinde bulunan Başkan Şerifoğulları, esnafların sorun ve talepleri dinledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol