banner30
Öne Çıkanlar VERBİSE KAYITLAR 30 EYLÜLDE SON 6. Bölge İçin Harekete Geçti DEVA KYK Kredilerine İlişkin Öneride Bulundu Efsane Kaymakam Ayağının Tozuyla Çalışmalara Başladı Okul Kantinlerine Sıkı Denetim

Bu haber kez okundu.

TENİS KORTU İNŞA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Bu kapsamda İlimiz Merkezi Abdullahpaşa bölgesinde yer alan Çok Amaçlı Spor Merkezi yanında iki adet açık tenis kortunun tamamen yenilenmesi ilaveten bir tane kapalı bir tanede açık tenis kortu yapımı ve çevre düzenlemesi işi büyük bir hızla devam ediyor.

Çalışmaları devam eden tesisler hakkında açıklamalarda bulunan Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet EREN yaptığı açıklamalarda, " Müdürlüğümüze ait kapalı tenis kortunun olmaması ve var olan iki adet tenis kortunun da ihtiyaca cevap vermemesi sebebiyle İlimiz Merkezinde iki adet açık tenis kortumuzu tamamen yenileyip ayrıca bir tane kapalı bir tanede açık tenis kortu daha yaparak toplamda dört adet tenis kortunun yapımı devam ediyor.

Böylece gerçekleştireceğimiz sportif organizasyonlar için en az dört tenis kortunun olması şartını da tamamlamış olacağız.

Böylece hem gençlerimiz hem de tenis severler için tenis kortlarımız çok elverişli hale gelmiş olacak. İlimiz sporuna ve gençlerimize hayırlı olsun. "ifadelerine yer verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol