Öne Çıkanlar Kaybolan 300 Koyun Drone İle Bulundu Sertifikalı Eğitim Programları Devam Ediyor Antikor En Az 6 Ay Koruyor Sıcak Günler Kapıda Tahta açılır mı bilmiyorum!

Bu haber kez okundu.

TRB1 İlleri Akreditasyon Kıyaslama Toplantısı

Odalarımız Arasında Önemli Bir Deneyim Paylaşımı Oldu…

TRB1 ileriyle yapılan Akreditasyon İstişare toplantısını değerlendiren Elazığ TSO Genel Sekreteri M.Mehmet Karabulut, dört ilin Genel Sekreterleri ve Akreditasyon Sorumluları ile Uzmanlarının katılımı ile yapılan toplantının çok verimli geçtiğini belirterek önemli kararların alındığını vurguladı.

Karabulut değerlendirmesinde, “Odamız tarafından organize edilen ve zoom üzerinden yapılan toplantıya Elazığ, Malatya, Tunceli ve Bingöl İllerimizin Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreterleri, Akreditasyon Sorumluları ve sistem içerisine yer alan profesyoneller katılmıştır. TOBB Akreditasyon sisteminin bir gereği olarak yapılması gereken kıyaslama faaliyeti pandemi nedeniyle zoom üzerinden gerçekleştirilmiştir.

Aslında bu süreç bizim açımızdan dört ilin tüm yöneticilerini aynı anda bir araya getirme fırsatı da doğurmuştur.

Yaklaşık 2 saat süren toplantıda Odalarımızın Akreditasyon süreçleri hakkında karşılıklı olarak bir kıyaslama imkanı olmuş ve önemli kararlar alınmıştır.

Akreditasyon sistemi içerisinde A sınıfında bulunan Odalara müşterek ziyaretler yapılması, yapılan çalışmaların bir platformda 4 ilin paylaşımına açılması, Akreditasyon ekiplerinin birbirleriyle anlık iletişim kurması için whatsApp grubu oluşturulması ve kıyaslama formu hazırlanarak değerlendirilmesi kabul görmüştür.

Toplantıya katılan Odalarımız açısından çok verimli geçen görüşme sonrasında toplantıların periyodik aralıklarla devam etmesi de kararlaştırılmıştır. Ben tüm emeği geçen arkadaşlarımıza ve toplantıya iştirak eden Odalarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol