banner30
Öne Çıkanlar Paluda Korkutan Deprem Herkesin Kazandığı Yarışma Gerçekleştirildi Kadın Meclisi Sağlık Çalışanlarını Unutmadı 420 Bin Siraz Yavrusu Hazar Gölüne Bırakıldı GÖKTAŞ ÖĞRETMENLERİ UNUTMADI

Bu haber kez okundu.

Valilik Sahtekarlara Karşı Uyardı

Vatandaşları  sahtekarlara karşı uyaran Elazığ Valiliği,  vatandaşlardan   para talebinde bulunanları emniyete şikayet etmelerini istedi. 

  Elazığ Valiliği’nden yapılan ilgili açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Son günlerde; bazı art niyetli kişi veya kişilerin Elazığ Valiliği veya Elazığ  Valisi Dr. Ömer Toraman’ın ismini kullanarak, ilimizde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları ile esnaflarımızın, iyi niyet duygularını istismar ederek, çeşitli bahanelerle bağış adı altında yardım talebinde bulunduğuna dair duyumlar alınmaktadır.

Valimiz veya hiçbir devlet kurumu ya da görevlisi tarafından vatandaşlardan bu gibi taleplerde bulunması mümkün değildir.

Bu itibarla; başta Valimiz Dr. Ömer Toraman olmak üzere; vali yardımcılarımız, kaymakamlarımız, herhangi bir kamu kurumunun veya kamu yöneticisinin adı kullanılarak, ihtiyaç sahiplerine yardım toplama adı altında görüşülen esnaf ve vatandaşlarımız yardım talep eden kişilere itibar etmemelidir.

Esnaflarımız ve vatandaşımız böyle bir durumla karşılaştığı takdirde, hiç vakit kaybetmeksizin, valiliğimize, emniyet ve jandarmaya ihbarda bulunmaları ve kesinlikle herhangi bir ödeme yapmamaları önem taşımaktadır.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol