Öne Çıkanlar Psikiyatri Uzmanı Denizden Aşı Uyarısı! BALIK: YARALARIMIZIN BÜYÜK KISMINI SARDIK Başarılı Öğretmenler Ödüllendirildi Saylan ve Koskardan Gazetemize Ziyaret Dereceye Giren Gençlere Ödül Verdi

Bu haber kez okundu.

Yeterli Ve Dengeli Beslenme ve Hareketli Yaşam Kurulu 18. Çalışma Toplantısı Gerçekleştirildi

Pandemi kuralları çerçevesinde Video Konferans olarak Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Abdulkadir Kantarcıoğlu başkanlığında düzenlenen toplantıya, Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Birimi, Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Hekimliği, Belediye Başkanlığı, Fırat Üniversitesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Başkanlığı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, İl Müftülüğü, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ve Aile Hekimleri Derneği’nden yetkililer katıldı.

Elazığ Yeterli, Dengeli Beslenme ve Hareketli Yaşam Kurulunun 18’ncisi olarak gerçekleştirilen toplantıda, Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı çerçevesinde kurul üyeleri ile yürütülen programlarlar ve merkezin işleyişi hakkında sunum yapıldı.

Toplantıda ayrıca, Elazığ'da pandemi kapsamında obezite ile mücadeleye kararlılıkla devam edilmesi, mevcut çalışmaların değerlendirilmesi ve ileriye dönük eylem planı ele alınırken, kurul üyeleri tarafından gündeme alınan konular ve öneriler üzerinde de karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunuldu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol