Öne Çıkanlar Sanatçı Hasan Erin Yeni Albümü Çıktı Memur Sen 15 Temmuz Şehitleri Bayrak Koşusu Takım Hedefe Ulaşamadı! Talep Olursa Binalar Yeniden İncelenecek

Bu haber kez okundu.

YILDIRIM: “ASIL ENERJİMİZİ SAHAYA, DOĞRUDAN İNSANIMIZLA TEMASA VERİYORUZ”

Ankara’daki temaslarını tamamladıktan sonra Elazığ’a dönen, ardından Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın Diyarbakır programına iştirak ettikten sonra Sivrice, Kovancılar ve Palu’daki programlara katılan Yıldırım, verimli geçen programların ardından açıklamalarda bulundu.

Siyasetin Hakk’ın ve halkın rızasına uygun şekilde yapılması gerektiğinin altını çizen Yıldırım, “Çok yoğun ve dolu dolu geçen programlarımız oluyor.

Hamd olsun gayet verimli geçiyor programlarımız.

Başkan yardımcılarımız ve yönetim kurulu üyelerimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde halkımızın bizlere olan ilgisi ve teveccühü çalışma azmimizi daha da arttırıyor. Siyasetin sahnesi caddelerdir, sokaklardır.

Siyasetin öznesi insandır. İnsandan kopuk, halkın gerçeklerinden uzak bir siyaset tarzı başarıya ulaşabilecek bir yöntem değildir.

Şükürler olsun ki Merkez İlçe, Gençlik ve Kadın Kolları Başkanlıklarımızla son derece dinamik bir teşkilat yapısına sahibiz.

Bizim çalışma anlayışımız seçime endeksli değildir.

Seçim kampanyası seçimin hemen ertesinde başlar.

Seçim çalışmalarımızı geniş bir sürece yerleştirerek, tempolu bir biçimde yürüyüşümüzü devam ettiriyoruz.

Çalışmalarımızda bizlere yakın ilgi ve alaka gösteren vatandaşlarımıza buradan şükranlarımı sunuyor, tüm vatandaşlarımıza en kalbi selamlarımı iletiyorum” ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol