Öne Çıkanlar 75 Suç Kaydı Bulunan 3 Hırsız Yakalandı BAŞKAN YILMAZ ESNAFI SEVİNDİRDİ Elazığ Belediyesi Karla Mücadele İçin Görev Başında Merhum Ozanın Öğrencilerinden Vefa Örneği Şehir Hastanesinde Yapılan Ameliyat ESGO Eğitim Videoları Serisine Kabul Edildi

Bu haber kez okundu.

Zaza Dernekler Federasyonundan Başkan Şerifoğulları'na Ziyaret

Ziyarette Zaza Dernekler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Elazığ Zaza Bir Kültür Tarih Dernek Başkanı Muharrem Alan, dernek ve federasyon çalışmaları hakkında Başkan Şerifoğulları'na bilgiler verdi.

Ziyarette ayrıca Federasyon ve Derneğin önümüzdeki süreçte hayata geçireceği hizmetler ve projelere ilişkin fikir alışverişi yapıldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ'ın önemli bir parçası olan Zazaların her zaman yanında olduğunu, Zaza Dernekler Federasyonunun yapacağı çalışmalara katkı ve destek sunacaklarını kaydetti.

Zaza Dernekler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Elazığ Zaza Bir Kültür Tarih Dernek Başkanı Muharrem Alan, misafirperverliğinden ve desteklerinden ötürü Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'na teşekkür etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol