banner30
Öne Çıkanlar U-14 LİGİ BAŞLIYOR ELAZIĞSPOR KULÜBÜNDEN FOX TVYE TEPKİ BORÇLANARAK EMEKLİ OLACAKLAR DİKKAT! Müdürlükten Çiftçilere Kayıt Uyarısı ELZEMDER Kuruldu

Bu haber kez okundu.

Zorlu: "DEVA Partisi Ülkemizin Reçetesidir"

"DERTLERİMİZE DEVA OLMAYA DAVET EDİYORUM"

Zorlu yaptığı açıklamada, Türkiye'de bir yeniliğin şart olduğunu ifade ederek, şunları söyledi:

"Genel Başkanımız Ali Babacan ve yol arkadaşlarının kurmuş olduğu DEVA Partisi ülkemizin bir reçetesidir. Zaman kaybımız yok, her saniyemiz yaraları olan Elazığ için bir DEVADIR düşüncesindeyiz. Sahalara inip, sizlere ulaşmak dertlerinizi dinlemek için sabırla azimle mücadele içerisindeyiz. Kıymetli kadınlar, sayın genel başkanımızın Türkiye’ye yazılacak olan deva reçetesindeki en büyük payı bizlere yöneliktir. Sevgili Elazığ kadınlarımız, Siyasette kadınların sayısı arttıkça çözümlerinde artacağına inandığımız bu günlerde, Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan'ın kadın ve genç kardeşlerimize toplamda %55’lik parti tüzüğü içinde yer verdiği DEVA partimizde siz sevgili Elazığ kadınlarını da, ilimizin sorunlarına birlikte çözüm bulmaya, fikirlerinizi paylaşmaya, dertlerimize DEVA olmaya birlik olmaya, yol arkadaşlığı, dava kardeşliği yapmaya korku siyasetini yenip DEVA zamanı demeye davet ediyorum."

"SAHİPSİZ DEĞİLSİN ELAZIĞ"

"Sevgili Elazığlı Kadınlar 24 Ocak 2020 tarihinde yaşamış olduğumuz deprem sonrası, Elazığımızın yaraları halen sarılamamış ve bu enkazın altında halen maalesef kalkamamış olduğumuz aşikardır. Hem deprem hem de deprem sonrası ülkemizi saran pandemi ile kadınlarımız bir kez daha çaresiz ve bitik kalmıştır. Konteyner kentlerde daha kucağındaki bebeği ile yazın sıcağında, bugünlerde başlayan soğuklarla boğuşan anneler sahipsizlik çığlığı atarken, birilerinin bu çığlıklara ses vermesi gerekirken, birde tepki ve hakaretler etmesi bizleri derinden yaralamıştır. Geç alınmış kararların ilimize gösterilmeyen ilginin bedelini ödemek zorunda değiliz.  Deprem sonrası yapılacak olan yaşam alanı dar evlere, artan kira oranlarına, yaşanan ekonomik sıkıntıları sineye çekmeye mahkum değiliz. Sahipsiz değiliz. Bir olup oy değil yön verirsek ve bir kez olsun ders verirsek bizi anlayacaklardır. Ülkemizde bugün bu sorunlar geneldir ve bir yenilik şarttır. Bu yeniliği  ve şahlanışı gelin birlikte biz kadınlara büyük bir yer veren Sayın Genel Başkanımız Ali Babacana yol arkadaşlığı yaparak hem ilimize hem de ülkemize katkı sağlayalım. Son Olarak Diyorum ki, artık sahipsiz değilsin Elazığ. Dertlerinize ortak arıyorsanız biz Deva’yız. Dertlerinize çözüm arıyorsanız biz DEVA’yız." ifadelerine yer verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol